SCANDI-DESIGN EYEWEAR, DRIVEN BY ENVIRONMENT & CURIOSITY

Tripoint on 2022. aastal Bliz rajajate poolt loodud Rootsi bränd, mille nimi tuleneb geograafilisest punktist, kus kohtuvad kolme riigi või maakonna piirid. Tripoint soovib sarnaselt siduda spordi, moe ja jätkusuutlikkuse ning Tripointi täiuslikkuse poole püüdleval mõtteviisil pole lõpp-punkti. Tripointi põhiväärtused on disain, uudishimu ja keskkond — armastades lihtsat, kuid uuenduslikku disaini, nihutades piire ning mõistes, et miski ei kesta igavesti. Seepärast hoolib Tripoint loodusest ning lähtub säästvast mõtteviisist. Tripoint spordiprillid on juba leidnud tee ka maailma tippsportlasteni, kaasa arvatud Rootsi suusakoondiseni. Tripoint tooted on jagatud kolme segmenti:

Tech & Soul
Armastad tehnoloogiat ja vidinaid, soovid absoluutset parimat, tahad võistelda ja võita disaini osas järeleandmisi tegemata. Anna endale võimalus maksimaalseks soorituseks. Siit leiad kõige tehniliselt arenenumad mudelid 001 Treriksröset ning 005 Lake Victoria, mille funktsionaalsus ja jõudlus ületab tavapärase.

Free & Strong
Hingelt vaba ja meelelt tugev, sa mitte ainult ei julge, vaid tahad minna oma teed, kohaneda uute asjadega ja mitte karta silma paista. Sa võtad elu vastu naeratusega näol. 002 Jongsong Peak ja 004 Rajka on nagu pidu ja sa oled kutsutud!

Life & Globe
Maailmal on palju pakkuda — inimesed, loodus, tegevused, kultuur ning sa tahad kõike kogeda, olla uudishimulik. Järgmise kurvi taga ootavad uued seiklused, uued üllatused. Sulle meeldib ettearvamatus ning 003 Reschen on ettearvamatusteks loodud.